Bëhen bashkë dy provokueset shqiptare (Foto) - VIP - Kosova Sot
Bëhen bashkë dy provokueset shqiptare (Foto)

Bëhen bashkë dy provokueset shqiptare (Foto)

Dy femrat shqipëtare të cilat po bëjnë "namin", në rrjetet sociale, Marina Fara dhe Anjeza Branka, janë bërë së bashku, për të provokuar edhe më shumë ndjekësit e tyre, shkruan "Kosova Sot Online".Ato në fotografinë e postuar në Instagram, shfaqen me trëndafil në dorë duke nuhatur aromën e tyre.

 

 

???????? @anjezabranka ??

A post shared by Marina Fara ???? (@marinafara.official) on

(Kosova Sot)

13 orë e 37 minuta më parë
12/12/18