E papritur! Këngëtarja “lë Kosovën” dhe shkon...(Foto) - VIP - Kosova Sot
E papritur! Këngëtarja “lë Kosovën” dhe shkon...(Foto)

E papritur! Këngëtarja “lë Kosovën” dhe shkon...(Foto)

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi tash e sa kohë nuk ka publikuar ndonjë këngë, por me sa duket ajo për momentin është duke shijuar pushimin e merituar, duke qenë që sa kohë e pranishme në skenën shqipëtare,transmeton Kosova Sot Online

Ajo kishte zgjedhur Italinë vendin për të pushura. Ajo kishte postuar ne instagram  dy foto ku vihej në pah eleganca e saj. Por lind pyetja-Me kënd ndodhet Leonora atje?

 

 

(Kosova Sot)

 

????

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

15 orë e 9 minuta më parë
19/12/18