Veç po trashet, nga pasuria (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Veç po trashet, nga pasuria (FOTO)

Veç po trashet, nga pasuria (FOTO)

Kim Kardashian shfaq disa foto nga seti i saj i fundit Kim Kardashian është një nga femrat më të suksesshme në Hollivud, falë shfaqjes së saj televizive 'Keeping Up With The Kardashians' dhe linja e saj "KKW Beauty" raportohet t'i ketë sjellë më shumë se 200 milionë dollarë. Bukuroshja 37 vjeçe ka shpërndarë disa nga këshillat e saj që e kishin bërë të madhe në një postim për "kimkardashianwest.com". Kjo vjen pasi gruaja e Kanye West kishte shpërndarë disa foto nga prapaskenat për setin e saj "Vogue India". 'Seti për foton time për ballinën e "Vogue India" ishte shumë gallatë. Më pëlqyen të gjitha ngjyrat dhe përzierja e stilit indian dhe perëndimor', kishte shkruar ajo. 'Ata madje kanë krijuar këtë mur të madh me lule të kuqe për njërën nga fotografitë. Mario ka bërë grimin, derisa Chris Appleton u kujdes për flokun'.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 2 minuta më parë
12/12/18