Mojë e mira te pojata, hije t’paskan flokët e gjata

  • 04 prill 2019 - 17:16
Mojë e mira te pojata, hije t’paskan flokët e gjata

Defenetivisht ajo është këngëtarja më e famshme gjakovare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren Yllka Kuqi, e cila në çdo paraqitje shfaqet me shumë stil, saqë është e pamundur mos të bie në sy.

Shikoni këtë fotografi dhe binduni, që Yllka shumë shpejt do ta sjellë dhe këngën më të re.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

(Kosova Sot)