Gjiko, tregon arsyen e mungesës së tij!

  • 15 prill 2019 - 20:40
Gjiko, tregon arsyen e mungesës së tij!

Reperi i njohur nga Peja Asdren Gjikolli - Gjiko, muaj më parë u bë prind, dhe përjedhojë iu përkushtua djalit të vogël Zgjimit dhe bashkëshortes Elites, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Për pasojë, fansat e tij e ndjenë mungesën e tij...

Gjiko në profilin e tij në Instagram, ka shkruar: "Kohëve t'fundit s'jom kanë shumë aktiv në instagram , se ju kom perkushtu familjes ma shumë pasi që jon kon mujt e par’ bashk me bebushin , por tash jem krejt stabil".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

(Kosova Sot)