Uff Nora Istrefi 'djegë' me këto imazhe

  • 20 prill 2019 - 11:26
Uff Nora Istrefi 'djegë' me këto imazhe

Dy motrat Istrefi, Nora dhe Era tashmë kanë publikuar këngën e tyre më të re " Nuk e di", shkruan Kosova Sot.

Ato u panë tejet seksi dhe bukur në skenat e klipit të këngës.

Por këto imazhe të Norës janë edhe më të nxehta, ku ajo duket thjeshtë e pabesueshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

(Kosova Sot)