Majk thotë se i pëlqejnë vajzat me ngjyrë

  • 29 prill 2019 - 14:30
Majk thotë se i pëlqejnë vajzat me ngjyrë

Majk ka habitur të gjithë me postimin e fundit në Instagram.

Majk ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën ka treguar preferencat e tij si për vetura ashtu edhe për vajza. 

Ai ka postuar një kolazh të fotografive, në të cilat tregon veturat që ka pasur deri tani, e që të gjitha në foto shihen se janë të bardha.

“Pëlqej vajzat e mia me ngjyrë dhe veturat e mia të bardha..”, ka shkruar Majk.

Për ndryshe, “Sa gjynah” titullohet projekti i fundit nga Majk, këngë kjo në bashkëpunim me Butrint Imerin. 

Image

(Kosova Sot)