Modelja e njohur me foto nudo, heq bikinit për të marrë rreze dielli

  • 02 maj 2019 - 09:44
Modelja e njohur me foto nudo, heq bikinit për të marrë rreze dielli

Modelja e njohur amerikane, Amanda Lynn, i ka realizuar disa foto në plazh dhe nuk la vend për imagjinatën

Derisa ndodhej në Kaliforni, ajo e ka realizuar një foto nudo duke marrë rreze dielli për t’u bërë gati për pushimet në Maldives.

Më pas ajo ka publikuar foto edhe nga atje ku dukej po ashtu seksi. Se 28 vjeçarja është e dashur për publikun dhe ata janë të interesuar për ta përcjell e dëshmon numri i ndjekësve në Instagram.

(Kosova Sot)