Alketa Vejsiu, prezantuesja më sharmante e ekranit

  • 07 maj 2019 - 18:05
Alketa Vejsiu, prezantuesja më sharmante e ekranit

Padyshim njëra prej moderatoreve më të sukseshme shqiptare është Alketa Vejsiu, falë emisioneve të saja të realizuara ndër vite, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përveç moderatore e sukseshme, Alketa e ka dëshmuar se është prezantuesja më sharmante e ekranit.

Shikoni këtë fotografi dhe binduni...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

(Kosova Sot)