A jeni gati: Mihrija&Lora po vijnë me këngë të re 'Mashallah'

  • 14 maj 2019 - 21:04
A jeni gati: Mihrija&Lora po vijnë me këngë të re 'Mashallah'

Po, po ky lajm është shumë i vërtetë.Dy motrat e famshme Braha: Mihrija&Lora, e kanë gati këngën e tyre më të re, shkruan gazeta"Kosova Sot Online".

Këngës i është realizuar edhe videoklipi skenat e të cilit do jenë glamuroze sikur në aristokraci, gjersa ata që po e presin me entuziazëm janë fansat e këngëtareve.

Kënga mban titullin "Mashallah", dhe është shumë ritmike, tamam për këtë sezonë.

Duroni edhe pakë...

 

(Kosova Sot Online)