Edhe një 'mirëmengjesi' nga Alban Skenderaj?

  • 15 maj 2019 - 10:00
Edhe një 'mirëmengjesi' nga Alban Skenderaj?

Alban Skenderaj është këngëtari shqiptar i cili vlerësohet lartë për muzikën cilësore që bën, shkruan Kosova Sot Online.

Ai ka sjellur ndër vite këngë që kanë ndezur publikun tonë dhe kanë vazhduar të pëlqehen vazhdimisht duke mos u zbehur asnjëherë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Në foton e fundit postuar në instagram ai ka uruar ndjekësit me një "Mirëmengjesi", ashtu siç edhe titullohet projekti i tij hit.

(Kosova Sot Online)