Zbulohet sekreti i bukurisë së Nora Istrefit

  • 18 maj 2019 - 21:16
Zbulohet sekreti i bukurisë së Nora Istrefit

Se ajo vazhdon të mbetet një prej këngëtareve më seksi shqiptare, kjo s'do mend, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Mjafton ti shikoni fotografitë dhe videoklipet e këngëtares, dhe do ta kuptoni se ajo i kushton rëndësi vetës, deri në detajin e fundit.

Ashtu siç ka pozuar edhe në fotografinë e fundit, pa e zbuluar sekretin e bukurisë së saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

(Kosova Sot Online)