Flaka Krelani pa të brendshme nën fustanin elegant?

  • 25 maj 2019 - 13:29
Flaka Krelani pa të brendshme nën fustanin elegant?

Flaka Krelani nuk i kursen fotografitë atraktive në rrjete sociale.

Flaka Krelani së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet me një fustan të zi.

Këngtarja dukej elegante në këtë fustan, i cili ishte i hapur tek gjoksi dhe tek këmba, e pjesa tek këmba bën të dyshohet se ajo nuk kishte veshur fare të brendshme.

Por, ajo dukej më joshëse se asnjëherë më parë dhe në linjat trupore në top-formë.

Për ndryshe, “Thell” titullohet projekti i fundit nga Flaka Krelani, i publikuar vetëm në versionin audio.

Image

(Kosova Sot Online)