Mihrije Prapashtica godet me këngën e re 'Ti dhe unë'

  • 25 maj 2019 - 20:27
Mihrije Prapashtica godet me këngën e re 'Ti dhe unë'

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Mihrije Prapashtica, ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


"Ti dhe unë", quhet kënga më e re e këngëtares, interpretuar shkëlyqer me zërin e saj të ëmbël, ashtu siç din të godasë vetëm Mihrije Prapashtica.

Premierë:

(Kosova Sot Online)