Shyhretja ju uron mbrëmje të këndshme nga Turqia

  • 27 maj 2019 - 21:56
Shyhretja ju uron mbrëmje të këndshme nga Turqia

"Kosova Sot Online", hiç më larg se dje, ju informoj se këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli, shumë shpejt pritet ta publikojë këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa xhirimet e videoklipit kanë përfunduar, këngëtarja është duke shijuar çaste relaksi në rivieren turke, nga ku dhe të gjithë fansave u ka uruar mbrëmje të këndshme, përmes një fotografie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

(Kosova Sot Online)