Majk dhe Geasy publikojnë këngën 'Malena'

  • 15 qershor 2019 - 21:36
Majk dhe Geasy publikojnë këngën 'Malena'

Për çdo vit nga një hit, kjo është dyshja e famshme e re artistëve Geasy dhe Majk, që pas "S'jena mo", "Ajo", "Paris Milano", kanë sjellur bashkëpunimin e radhës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Malena" titullohet projekti më i ri muzikor, nga Majk dhe Geasy, që mëton të jetë një prej hiteve të kësaj Vere.

Premierë:

(Kosova Sot Online)