Elita Ziberi publikon këngën 'Menemadhe' Cover (Feat XXL Band)

  • 16 qershor 2019 - 20:19
Elita Ziberi  publikon  këngën  'Menemadhe' Cover (Feat XXL Band)

Këngëtarja e njohur Elita Ziberi ka publikuar koverin e hit këngës "Menemadhe", interpretuar më parë nga treshja e rep artistëve Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Koveri është sjellur në version paksa më ndryshe dhe me interpretim fantastik të Elites, këngë të cilën keni mundësi ta dëgjoni në vijim...

(Kosova Sot Online)