Diva: Adelina Ismaili pehri, pozon si një loçkë e vërtetë

  • 18 qershor 2019 - 20:42
Diva: Adelina Ismaili pehri, pozon si një loçkë e vërtetë

Kanë mbetur edhe pak ditë, deri në lansimin e këngës së paralajmëruar "Qikat", interpretuar nga Diva Adelina Ismaili dhe Rina Balaj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kënga e zgjedhur për tu ripërpunuar është "Kanagjegji", e cila do vije me frymë moderne dhe me klip trend.

Megjithatë ajo që spikat, është paraqitja e Divës në videoklip, siç mund ta shikoni dhe në këtë fotografi, ku  bukuroshja Adelina e veshur me të zeza ka pozuar tamam si një loçkë e vërtetë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on


(Kosova Sot Online)