Ronela sjell këngën e re ‘Lage’

  • 21 qershor 2019 - 12:33
Ronela sjell këngën e re ‘Lage’

Këngëtarja e cila njihet për hitet e saj Ronela Hajati, ka paralajmëruar publikimin e këngës së re ‘Lage’, shkruan Kosova Sot Online.

Përmes një postimi në instagram ajo e bëri të ditur një gjë të tillë, ku krahas shkrimit kishte sjellur një fotografi ku dukej mjaft e bukur dhe tërheqëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)