Emina Cunmulaj po shkëlqen në këtë foto

  • 24 qershor 2019 - 14:02
 Emina Cunmulaj po shkëlqen në këtë foto

Modelja e njohur në gjithë trojet shqiptare por jo vetëm, edhe në Amerikë e më tej, ka publikuar së fundmi një fotografi në Instagram, ku është shfaqur mjaft bukur dhe me stil, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo ka shkruar krahas fotografisë “I’ve got sunshine”.

E sic shihet në foto, Cunmulaj me të vërtetë po shkëlqen e tëra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

(Kosova Sot Online)