Big Basta puthi Vesën në buzë dhe reagimi i djalit kur i pa, do t’ju shkrijë së qeshuri! (VIDEO)

  • 25 qershor 2019 - 13:14
Big Basta puthi Vesën në buzë dhe reagimi i djalit kur i pa, do t’ju shkrijë së qeshuri! (VIDEO)

Kur Lian pa babi Big Bastën që po puthte mami Vesën, mendoi se po e hante!

Në një video të këndshme të publikuar nga Vesa, vogëlushi tregon atë që pa më sytë e tij, sesi babai po e hante mamin!

Ajo e ngacmon atë dhe e pyet duke qeshur se çfarë pa!

“E paska ngrënë babi mamin”, shkruan Vesa fjalët e të birit në videon e publikuar në Instastory.

E pra të dashur prindër, kujdes kur putheni në sy të fëmijëve!

(Kosova Sot  Online)