‘Më skuqe’, Rezarta Shkurta vihet në siklet pas këtij mesazhi të Ermalit

  • 04 korrik 2019 - 14:12
‘Më skuqe’, Rezarta Shkurta vihet në siklet pas këtij mesazhi të Ermalit

Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka vendosur që ditën e sotme të bëjë një intervistë duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram. Një prej personave që i ka shkruar Rezartës ishte pikërisht bashkëshorti i saj Ermal Hoxha i cili i ka bërë një kompliment. 

Rezarta është vënë në siklet dhe i ka shkruar Ermalit: “Hahaha Ermal mos ma prish intervistën time serioze, më skuqe”.

Image

(Kosova Sot Online)