Këngëtari i njohur shqiptar zbulon si dukej vite më parë! Koha ka ndaluar për të

  • 17 korrik 2019 - 09:55
Këngëtari i njohur shqiptar zbulon si dukej vite më parë! Koha ka ndaluar për të

Ai është pjesë e tregut muzikor prej shumë vitesh dhe thuajse gjatë gjithë kohës ka ruajtur të njëjtin imazh.

Po flasim për Genën, këngëtarin e njohur të muzikës së lehtë shqiptare.

Të gjithë i njohim kaçurrelat e tij të veçanta, të cilat i ka ruajtur me fanatizëm.

Pak orë më parë këngëtari ka publikuar në Instagram një foto të disa viteve më parë dhe mund të themi se ai nuk ka ndryshuar fare.

Këngëtari ruan të njëjtin imazh të pandryshuar dhe duket se pavarësisht viteve ai është po njësoj.

“Kthim në kohë”. shkruan Gena krahaso fotos, e cila duket të jetë shkrepur në fillimet e karrierës së tij.

Kujtojmë se Gena është në një marrëdhënie dashurie prej më shumë se 10 vitesh me partneren tij Lorena.

Ata shihen shpesh në prani të njëri-tjetrit dhe Lorena  qëndron pranë bashkëshortit të saj thuajse në çdo dalje publike të tij.

Image

 

(Kosova Sot Online)