Si e pa Beyoncen edhe modelja e njohur del me…

  • 17 korrik 2019 - 12:13
Si e pa Beyoncen edhe modelja e njohur del me…

Nuk ka të ndalur me disa fotografi të hedhura në Instagram, brenda një dite.

Daphne Joy ka hedhur disa imazhe së fundmi ku vëmendjen kësaj radhe e ka marrë fustani i saj.

I shkurtë dhe si lëkura e tigrit është veshja që ajo po e mbante në trupin seksi. 

Me një ngjyrë të ngjashme doli para dy dite Beyonce, e cila padyshim që është inspirim për shumë femra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

(Kosova Sot Online)