Luana Vjollca i hip edhe këtij

  • 31 korrik 2019 - 13:16
Luana Vjollca i hip edhe këtij

Këngëtarja dhe moderatoria e njohur Luana Vjollca nuk e ka ndër mend ti ndal pushimit.

Ajo këto ditë po qëndron në Monte-Carlos me të dashurinë,shkuran Kosova Sot Online.

Në postimin e fundit ajo shfaqet më veshje tejet provokuese teksa udhëton me helikopter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)