Këngëtarja kosovare po e lë Prishtinën

  • 10 gusht 2019 - 12:09
Këngëtarja kosovare po e lë Prishtinën

Në fakt, ajo ka disa kohë që është zhvendosur në Zelandë të Re.

Por, disa muaj, këngëtarja Vesa Luma i ka kaluar në Prishtinë, në vendin ku është lindur e është rritur.

Mirëpo, pushimit i erdhi fundit dhe Vesa po kthehet te Big Basta.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku tregoi se po e lë Prishtinën dhe nuk dukej fort e lumtur në këtë imazh.

Image

 

(Kosova Sot Online)