Klipi i ri i Era Istrefit është 18+ dhe këngëtarja duket më "hot" se kurrë!

  • 15 gusht 2019 - 14:04
Klipi i ri i Era Istrefit është 18+ dhe këngëtarja duket më

Është publikuar më në fund klipi i ri i këngëtares Era Istrefi!

Pak ditë më parë ajo tregoi se po përgatiste një surprizë dhe me sa duket e bëri publike para se të mbaronte vera!

Ajo ka publikuar sot videoklipin me Sayonara Boy, me të cilin ka bashkëpunuar për këngën “Sayonara Detka”.

Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare shfaqet shumë e zjarrtë e veshur me një fustan ngjyrë argjendi, ndërsa nuk mungojnë skenat provokuese.

Më pas atmosfera nxehet edhe më shumë dhe Era duket shumë e zjarrtë me dy tre veshje seksi që i ndërron!

Kënga e fundit e publikuar nga Era është kjo me artistin rus që ka mbledhur deri në 5 milionë klikime!

Të shohim sesa do të rrëmbejë ky klip kaq i zjarrtë!

(Kosova Sot Online)