Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj dhe mezi po presim të bëjmë një vajzë

  • 19 gusht 2019 - 11:46
Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj dhe mezi po presim të bëjmë një vajzë

Së fundmi këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka gjetur pak kohë për të kaluar në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një interviste virtuale me ndjekësit e saj në Instagram këngëtarja ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj dhe ndër to ka treguar dhe kuptimin e emrit të saj.


Nëse keni menduar se emri i saj ka prejardhje të huaj, e keni gabim. Ronela ka domethënie të veçantë në shqip dhe mezi po presim të bëjmë një vajzë që t’ja vendosim.

“Rron (jeton) Ela”, ka shkruar këngëtarja duke na shuar kuriozitetin të gjithëve.

Për të gjitha nënat e reja kjo është një ide shumë e veçantë emri.

 

(Kosova Sot Online)