Nora Istrefi u 'kënaq', tani vërtetë po e shijon jetën

  • 03 shtator 2019 - 16:20
Nora Istrefi u 'kënaq', tani vërtetë po e shijon jetën

Ndarja zyrtare nga këngëtari Robert Berisha, tani ish - bashkëshorti i saj, duket se nuk e ka brengosur edhe aq shumë këngëtaren Nora Istrefi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pasi nga ajo, deri më tani nuk ka pasur asnjë deklaratë sa i përket kësaj ngjarje, derisa nuk kanë munguar fotografitë e shumëta në rrjetet sociale, ku Nora paraqitet më në formë se kurrë dhe duket se tani po e shijon jetën tamam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

(Kosova Sot Online)