Elena Ora vazhdon paraqitjet seksi në Turqi

  • 12 shtator 2019 - 14:20
Elena Ora vazhdon paraqitjet seksi në Turqi

Pushimet në Turqi po i vazhdon akoma, ani pse vera veç është duke shkuar.

Elena Ora ka hedhur një fotografi tjetër në Instagram ku shihet se është duke marrë rreze dielli në një nga resortet më të bukura atje.

E padyshim, edhe kësaj radhe vëmendje ka marrë trupi i saj.

Elena ishte shtrirë dhe dukej shumë seksi, derisa gjoksi dukej sikur do t’i shpërthente.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on(Kosova Sot Online)