Vajza 21 vjeçare bind nënën për t’u zhveshur bashkë para kamerave

  • 16 shtator 2019 - 15:38
Vajza 21 vjeçare bind nënën për t’u zhveshur bashkë para kamerave

Një vajzë bindi nënën e saj të marrë pjesë në një fotosesion, ku të dyja u zhveshen plotësisht për llogari të një programi argëtues.

Sandra, 45 vjeçe, me dëshirë pranoi të bashkohet me vajzën e saj Mariah, 21 vjeç, për një set fotosh “seksi”.

Ata fillimisht janë veshur me xhinse, por pas disa fotove Mariah ka dashur ta bëjë xhirimin pak më atraktiv dhe u zhvesh komplet.

(Kosova Sot Online)