A janë ndarë Kylie Jenner dhe Travis Scott?! Kjo foto ndezi rrjetin

  • 18 shtator 2019 - 12:53
A janë ndarë Kylie Jenner dhe Travis Scott?! Kjo foto ndezi rrjetin

Një foto e munguar në kuadratin e portretit të ri që Kylie Jenner ka publikuar për fansat e saj në Instagram ka ndezur rrjetin në thashethmnajë se ajo dhe Travis Scott mund të jenë ndarë.

Rrjeti u ndez veçanërisht pas komentit që ajo i kishte bashkëngjitur fotos, ku shkruante: “Nuk është një lojë”.

Fansat e Kyliet janë shumë të vëmendshëm aq sa ata vunë re se në foton e re, mungonte fotoja e çifitit, e cila qëndronte përherë në të njëjtin vend në selfiet e mëparshme të saj.

Mjafton kaq pak, thjesht t’i ndryshosh vendin fotos që njerëzit të nisin dhe të mendojnë më të keqen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie ë (@kyliejenner) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie ë (@kyliejenner) on

Çifti nisi romancën në prill të vitit 2017, një muaj pasi Kylie i dha fund lidhjes së saj me Tyga. Megjithatë ata ende nuk kanë vendosur për martesë edhe pse e thërrasin njëri-tjetrin me emrat “burri” dhe “gruaja”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie ë (@kyliejenner) on

(Kosova Sot Online)