E harroi Kristelën! Noga gjen sërish dashurinë e jetës dhe qenka një bjonde yll

  • 23 shtator 2019 - 10:49
E harroi Kristelën! Noga gjen sërish dashurinë e jetës dhe qenka një bjonde yll

Ndarja e reperit nga Kosova, Noga, me ish-partneren e tij, Kristela Gjokën, bëri bujë të madhe në media dhe të gjithë u bënë kuriozë të dinin gjithçka rreth sherrit të çiftit.

Lart e poshtë u përfol se Kristela kishte abortuar pa miratimin e Nogës fëmijën e tyre, ndërsa reperi e denoncoi atë duke kërkuar drejtësinë.

Mirëpo, pas ngjarjeve kaq të bujshme, duket se Kristela është harruar tërësisht dhe Noga po shijon një romancë të re.

Ai vetë publikoi në Instagram një foto me një vajzë, ndërsa krahas postimit shkruante:

“Dashuria e vërtetë”- duke lënë të kuptohet se janë çift.

Ndarja e reperit nga Kosova, Noga, me ish-partneren e tij, Kristela Gjokën, bëri bujë të madhe në media dhe të gjithë u bënë kuriozë të dinin gjithçka rreth sherrit të çiftit.

Lart e poshtë u përfol se Kristela kishte abortuar pa miratimin e Nogës fëmijën e tyre, ndërsa reperi e denoncoi atë duke kërkuar drejtësinë.

Mirëpo, pas ngjarjeve kaq të bujshme, duket se Kristela është harruar tërësisht dhe Noga po shijon një romancë të re.

Ai vetë publikoi në Instagram një foto me një vajzë, ndërsa krahas postimit shkruante:

“Dashuria e vërtetë”- duke lënë të kuptohet se janë çift.

Image

(Kosova Sot Online)