Ledina shfaq të pasmet nga pishina

  • 30 shtator 2019 - 14:39
Ledina shfaq të pasmet nga pishina

Vera nuk i ka ‘shkuar’ akoma.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo po tregon se sa seksi është.

Ndonëse ajo është fokusuar që të duket pamja përrallore e cila po e shoqëron por të gjithë i kishin sytë nga Ledina.

Këngëtarja shfaqi në pah trupin dhe dukej mjaft joshëse.

(Kosova Sot Online)