E njihni këtë djalin e vogël? Sot ai është një nga moderatorët më të njohur

  • 09 tetor 2019 - 15:13
E njihni këtë djalin e vogël? Sot ai është një nga moderatorët më të njohur

Shpesh herë ndodh që të kap fëmijëria për fëmijërinë dhe bëhesh nostalgjik. Njerëzit e ekranit, jo pak herë kanë postuar foto kur kanë qenë të vegjël.

Kjo ka ndodhur edhe me moderatorin e njohur Turjan Hysko. Ai ka arritur të fitojë zemrën e publikut shqiptat e të teleshikuesve me emisionet që drejton dhe ideon.

Turi ka postuar një foto të tijën të vjetër në ‘Instastory’ kur ishte fare i vogël.

Nga foto duke buzëqeshur, duket që ai ka ruajtur të njëjtat tipare si nga fëmijëria

“Me USA dhe Kaliforninë në zemër që i vogël,” shkruan Hysko në foto, duke iu referuar emisionit të tij më të fundit.

(Kosova Sot Online)