Kjo është nëna e motrave të famshme

  • 09 tetor 2019 - 15:48
Kjo është nëna e motrave të famshme

Dy këngëtaret e njohura Greta dhe Eni Koçi ka vite që janë pjesë e estradës, dhe numërojnë pas vetës shumë këngë të bukura, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa rrallë herë kemi dëgjuar për prindërit e tyre.

Image

Por kësaj radhe ka qenë Eni ajo, që gjatë një vizite në Malin e Zi, i ka publikuar disa fotografi me nënën e tyre, ku duket se i ngjasojnë shumë vajzat.


(Kosova Sot Online)