Shtëpia e Bleros dhe Afronës ka një pishinë super luksoze brenda

  • 17 tetor 2019 - 11:54
Shtëpia e Bleros dhe Afronës ka një pishinë super luksoze brenda

Blero dhe Afrona tashmë kanë filluar jetën e tyre si çift bashkëshortor.

Pak pas dasmës së madhe që organizuan në një nga plazhet e Shqipërisë, çifti i njohur tashmë kanë nisur jetën bashkëshortore.

E Blero ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video me pamje nga brendia e shtëpisë së tij me Afronën.

Aty shihet një pjesë e pishinës e cila duket se ka një hapësirë mjaft të madhe dhe duket shumë luksoze.

Siç duket, Blero po kalon disa ditë pushimi në një ambient të qetë dhe privat dhe po shijon ditët e bukura pas martese.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

(Kosova Sot Online)