Ronaldo i vendos dorën Georginës në një vend të papërshtatshëm

  • 05 nëntor 2019 - 12:30
Ronaldo i vendos dorën Georginës në një vend të papërshtatshëm

Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz.

Të ftuar së fundmi të dy në “MTV EMA 2019”, çifti i famshëm dukeshe në formë perfekte dhe mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Partnerja e Ronaldos, kishte nxjerrë edhe në pah format e saj bombastike të cilat viheshin menjëherë re edhe nga fustani i saj i çarë dhe tepër i ngushtë.

Por teksa po pozonin, Ronaldo e ka mbajtur njërën dorë në një vend të papërshtatshëm duke i prekur të pasmes partneres së tij në publik.

Ja fotoja që po bën edhe xhiron në rrjet:

(Kosova Sot Online)