Edona Llalloshi feston 25 vjetorin e Karrierës

  • 07 nëntor 2019 - 21:26
Edona Llalloshi feston 25 vjetorin e Karrierës

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi këtë javë ka pasur festë të vërtetë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


E kjo me arsye të fortë, pasi këngëtarja ka festuar 25 vjetorin e karrierës, derisa përmes një fotografie ku shfaqet përkrah babait të saj, ka shkruar: Me babin.Sot e 25 vjet, skena për ne".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on


Gjatë tërë këtyre viteve këngëtarja numëron shumë këngë të sukseshme që i kanë rezistuar kohës, përmendim këtu "Simpatia", "Borxhi i dashurisë" , "Fati dhe vuajtja", e shumë të tjera.

Image

(Kosova Sot Online)