Ana ka sot ditëlindjen, pozon me dekolte të hapur

  • 11 nëntor 2019 - 13:10
Ana ka sot ditëlindjen, pozon me dekolte të hapur

Ana Kabashi sot ka një ditë të veçantë.

Këngëtarja feston ditëlindjen e për ndjekësit ajo ka ndarë një fotografi ku u shfaq fort seksi. 

Ajo pozoi pa sytjena dhe dukej shumë seksi derisa gjoksin e mbuloi me një sako.

Për Anën urojmë edhe shumë vite tjera të lumtura.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

(Kosova Sot Online)