Mihrija e Naimi sot kanë festë të vërtetë - kjo është arsyeja

  • 11 nëntor 2019 - 15:49
Mihrija e Naimi sot kanë festë të vërtetë - kjo është arsyeja

Padyshim çifti i artistëve Mihrije Braha&Naim Abazi, janë ndër çiftet më të njohura të estradës shqiptare, të cilët tash e sa dekada janë pjesë e skenës, dhe vazhdojnë me sukses të këndojnë gjithandej trojeve shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Sot më shumë se asnjëherë ata kanë arsye për të festuar, pasi drita e syve të tyre Platori feston ditëlindjen...

Image

Me ketë rast nuk ka munguar edhe urimi i prindërve për djalin: Duam të të themi se ti je e gjithë bota jonë dhe gjëja më e dashur për ne ! Urojmë gjërat më të bukura për ty ! Ti na bënë të buzëqeshim çdo ditë ! Kjo dora jote mbanë bekimin tonë ! Urime ditëlindjen zemër ! Urime Plator !
Mami dhe Babi.

Image


(Kosova Sot Online)