Angela Martini promovon në shqip librin e saj të parë

  • 12 nëntor 2019 - 11:24
Angela Martini promovon në shqip librin e saj të parë

Angela Martini e ka promovuar librin e saj në Shqipëri.

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka ardhur në Shqipëri për ta provomuar librin e saj të parë.

Ajo ka zgjedhur që këtë libër i cili flet mbi jetën e saj ta botoj fillimisht në gjuhën shqipe.

“Dashuri, shpresë, dritë” do të firmoset nga vetë Angelina në panairin e librit në Tiranë më 13, 14  dhe 15 nëntor.

“Kapitulli im i parë i jetës lindi këtu në Shqipëri. Nuk ka vend më të mirë në botë do të preferoja të filloja turneun tim në libër sesa të kthehesha në shtëpi me ju! Do të firmos libra në panairin e librave në Tiranë, Botimet Dudaj qëndroj në nov 13-15. Shpresoj të të shoh të gjithë atje! * Libri im do të jetë gjithashtu në dispozicion në Amazon më 3 Dhjetor”, është shprehur Angela pranë një postimi të fundit në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angela Martini ë (@angela_martini) on

(Kosova Sot Online)