“People” shpall mashkullin më të bukur për 2019, ja cili është ai

  • 13 nëntor 2019 - 14:31
“People” shpall mashkullin më të bukur për 2019, ja cili është ai

Gazeta “People”, ka zgjedhur këngëtarin John Legend, si mashkullin më të bukur në botë për vitin 2019. Legend, përveçse është një mashkull tepër i pashëm është edhe mjaft i pëlqyer në muzikë.

Ai është ndër artistët e paktë që ka fituar ‘EGOT’, të katërta çmimet më të rëndësishme në fushën e artit: Emmy, Grammy, Oscar dhe Tony. Ai është i martuar prej disa vitesh me modelen Chrissy Teigen, me të cilën kanë dy fëmijë, Luna dhe Miles. Për John-in kjo është hera e parë që zgjidhet si ‘mashkulli më i bukur në botë”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by People Magazine (@people) on

(Kosova Sot Online)