Një “babagjyshe” seksi si aktorja 38 vjeçare

  • 20 dhjetor 2019 - 18:25
Një “babagjyshe” seksi si aktorja 38 vjeçare

Krishtlindjet erdhën më herët për vizitorët e plazhit të El Matador ne Malibu të mërkurën, derisa Blanca Blanco pozonte në plazh me veshje të brendshme të kuq dhe një kapele Santa.

Aktorja dhe modelja tregoi trupin e saj gjatë një fotosesioni në plazh.

E veshur me bikini të kuqe 28 vjeçarja dukej mjaft seksi.

(Kosova Sot Online)