Nuk përmbahet më/ Dua Lipa në momente intime me vëllain e milionereve

  • 29 dhjetor 2019 - 08:19
Nuk përmbahet më/ Dua Lipa në momente intime me vëllain e milionereve

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë të pandashëm, qëkur bënë publike lidhjen e tyre pak muaj më parë.

Dyshja e njohur shpesh herë sjellin edhe momente intime të cilat nuk hezitojnë të ndajnë me adhuruesit në rrjetet sociale.

23-vjeçarja ka publikuar një fotografi teksa çifti shihen duke shkëmbyer puthje plot pasion.

(Kosova Sot Online)