Dua Lipa mahnitë me linjat

  • 02 janar 2020 - 19:55
Dua Lipa mahnitë me linjat

Dua Lipa padyshim që është një ndër këngëtarët më të suksesshme në botë.

Ajo përveç vokalit interesant që ka, komentohet edhe mjaft shumë për pamjen e saj të jashtme të cilën e ka në super formë.

Dua është shumë active në rrjete sociale, ku edhe shpërndan fotografi të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi ka publikuar një fotografi me bikini, dhe një këmishë të cilën nuk e përthekoi.

Në mbishkrim ka shkruajtur “Woteva” që do të thotë “sidoqoftë”.

Kujtojmë që kënga e saj efundit është “Future Nostalgia” e cila numëron mbi 86 milionë shikime ne YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

woteva

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ë (@dualipa) on

(Kosova Sot Online)