Andini dhe Noga me këngën 'Kujtime' tejet të pëlqyer

  • 24 janar 2020 - 15:55
Andini dhe Noga me këngën 'Kujtime' tejet të pëlqyer

Vetëm pak ditë më parë producenti i njohur Andin Randobrava në bashkëpunim me Nogen, publikuan projektin e tyre më të ri "Kujtimet", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


E kjo këngë po pëlqehet goxha shumë edhe nga publiku.


Kujtojmë se ky nuk është bashkëpunimi i tyre i parë, vite më parë ata publikun hitin "Ku je".


(Kosova Sot Online)