Për Ganimeten vitet janë thjeshtë numra

  • 24 janar 2020 - 19:00
Për Ganimeten vitet janë thjeshtë numra

Edhe pse ka kaluar të pesdhëjetat, këngëtarja e njohur e muzikës popullore Ganimete Jashanica, po vazhdon t'i kushtoj shumë rëndësi paraqitjes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Dhe për të, lirshëm mund të themi se vitet janë thjesht numra.


Mjafton ta shikoni fotografinë e fundit, dhe do të bindeni në fjalët që lexuat.

Image


(Kosova Sot Online)