Madam Manjola Nallbani me këtë pozë do t'ju magjepës

  • 28 janar 2020 - 22:23
Madam Manjola Nallbani me këtë pozë do t'ju magjepës

Këngëtarja Manjola Nallbani për shumë vite është pjesë e skenës muzikore.

Ajo ka sjellë hite të shumta e që edhe sot vazhdojnë të dëgjohen më ëndje nga gjenerata të tëra, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përpos  zërit karakteristik dhe potent, Manjola shquhet edhe për stilin unik që posedon.

Së fundmi ka publikuar një fotografi, ku do t'ju magjepës me sharmin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

” Madame Mapo” Photoshootë#throwback

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on


(Kosova Sot Online)