Adelina shfaqet me fustan të shkurtër, pozon tërheqëse në shkallë

  • 13 shkurt 2020 - 12:49
Adelina shfaqet me fustan të shkurtër, pozon tërheqëse në shkallë

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun, Adelina Berisha, ka "ardhur" me një fotografi tërheqëse në "Instagram", shkruan "Kosova Sot Online".

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, ashtu sikurse që është aktive edhe në muzikë me projekte muzikore.

Së fundi, Adelina Berisha, në një fotografi të postuar në "Instagram", ka postuar një fotografi ku duket mjaft tërheqëse me një fustan të shkurtër të zi.

Në këtë fotografi, Adelina ka treguar edhe format e saja trupore.

Vlen të cekët, sa i përket krijmtarisë së saj muzikore, kënga më e fundit e Adelinës është "Loti im".

Kjo këngë është mirëpritur mjaft mirë nga fansat e saj dhe nga publiku.

(Kosova Sot Online)